Pazar, Temmuz 14

Aliağa Sanat Günleri’nde Sıla Rüzgârı – MAGAZİN

Aliağa Belediyesi ve SOCAR Türkiye iş birliğinde hazırlanan “Aliağa Sanat Günleri”nde bu hafta da Sıla rüzgarı esti. Avcı Ramazan Çocuk Oyun ve Dinlenme Alanı’nda sevenleriyle buluşan ünlü sanatçı, sahne performansı ve sevilen şarkı repertuarıyla müzikseverlere unutulmaz bir yaz akşamı yaşattı. Sanat Günleri’nde düzenlenen tiyatro şenliği kapsamında Ulaş Bayam açık hava tiyatrosunda sanatseverlerle buluşan Uğur Aslan, “Afara – Bir Arabesk Müzikal” adlı gösterisiyle Aliağalıları bir kez daha etkiledi.

Aliağa Sanat Günleri’nin üçüncü haftasında Kent Park’ta Titanik ve Avcı Ramazan Çocuk Oyun ve Mesire Alanı’nda Avatar 2 filmleri seyirciyle buluşurken, Ulaş Bayam Açık Hava Tiyatrosu’nda gösterilen ‘Kuğu Gölü Balesi’ küçük seyircisine keyifli dakikalar yaşattı.

FAHRİ ALİAĞALI UĞUR ASLAN YİNE HAYRANLARINI EĞLENDİ
Başarılı oyuncu Uğur Aslan’ın hayat hikayesiyle bir döneme damgasını vuran arabesk şarkıları seslendirdiği “Afara – Bir Arabesk Müzikali” bu hafta yetişkin sinemalarında sahne aldı. Geçen yıl Aliağa Sanat Günleri’nde sahne alan ve kendisini Aliağalı fahri ilan eden Uğur Aslan, hem oyunculuğu hem de söylediği şarkılarla Aliağalıları bir kez daha büyüledi. Afara taraftarları saatler önce Ulaş Bayam açık hava tiyatrosunu doldururken, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar muhteşem gösteriyi Aliağa halkıyla birlikte izledi. Kimi zaman hüzünlü kimi zaman hareketli parçalarıyla izleyenleri coşturan Uğur Aslan’a Aliağa halkı eşlik etti. Başkan Serkan Acar, Uğur Aslan’a sanat günlerine katılımından dolayı teşekkür etti ve gösteri sonunda ayakta alkışlanan Uğur Aslan’a çiçek verdi.

ALİAĞA’DA SİLA’NIN UNUTULMAZ KONSERİ
Aliağa Sanat Günleri’nin üçüncü haftası, Türk pop müziğinin güçlü seslerinden Sıla’nın konseriyle sona erdi. Aliağa Yaz Konserleri kapsamında Avcı Ramazan çocuk oyun ve rekreasyon alanını dolduran binlerce hayranını büyük bir coşkuyla karşılayan ünlü sanatçı, konserine “Velhasıl” şarkısıyla başladı. ‘Give Me Some Color’, ‘Get Up Sleepers’, ‘Burn With Me’, ‘Afitap’, ‘Like a Lion’, ‘Reverance’, ‘Alain Delon’ gibi en sevilen şarkıları seslendiren Sıla, sesi ve sahne performansıyla müzikseverlerin gönlünde taht kurdu. Coşkusu ve enerjisiyle herkesi kendine hayran bırakan Sıla, sahnede geçirdiği iki saat boyunca Aliağalılara keyifli bir akşam yaşattı. Ünlü sanatçı, iç açıcı parçalarıyla müzikseverleri heyecanlandırırken, duygu yüklü şarkılarıyla da dinleyicilerin yüreklerine dokundu. Sıla’nın şarkılarına ahenk içinde eşlik eden hayranları, gecenin sonunda ünlü sanatçıyı uzun süre alkışladı.

BAŞKAN SERKAN ACAR TARİHİ HELVACI HALISINI BAĞIŞLADI
Konser kapsamında sahneye davet edilen Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Aliağa Sanat Günleri’ne değerli katılımından dolayı sevgili sanatçıya teşekkür ederek Aliağa Kadın Girişimi Üretim ve İş Kooperatifi tarafından dokunan, Aliağa bölgesine ait tarihi bir “Helvacı Halı” hediye etti. Ünlü sanatçıyı Aliağa’da ağırlamaktan mutluluk duyduklarını sözlerine ekleyen Başkan Serkan Acar, “Sanata ve sanatçıya her zaman sahip çıkan Aliağalı sanatseverlere teşekkür ediyorum.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponspor Bağlantılar: baraj doluluk oranları - izmir su kesintisi - Adana Demirspor - 2024 Yerel Seçimleri -
okulturlari.org
Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş