Apple Silicon çipli 27 inç iMac bekleyenleri üzecek haber!

0

The Verge’e göre Apple, 2022’de üretimini durdurduğu Intel destekli modelin yerine 27 inçlik iMac’in Apple Silicon versiyonunu üretmeyecek. Bunun yerine şirketin iMac serisini 24 inçlik modele odaklayacağı söyleniyor. ilk olarak 2021’in başlarında piyasaya sürülen ve bu sonbaharda yeni M3 işlemciyle güncellenen.

APPLE’IN PR PLANLARI ONAYLADI

Verge, Apple halkla ilişkiler temsilcisi Starlayne Meza’nın şirketin planlarını kendilerine doğruladığını söyledi.

Şirketin, daha büyük bir iMac umut edenleri bunun yerine 27 inç 5K ekranı ayrı bir bilgisayarla eşleştiren Studio Display ve Mac Studio veya Mac Mini’yi düşünmelerini teşvik ettiği söyleniyor.

27 inç iMac, uzun yıllardır Apple’ın amiral gemisi tüketici masaüstü bilgisayarı olmuştur ve birçok medya şirketinin stüdyolarında ve düzenleme departmanlarında yerini almıştır.

Verge, Apple’ın kendi Apple Silicon işlemcilerine sahip 27 inç iMac sürümünü hiçbir zaman piyasaya sürmemesi nedeniyle birçok video düzenleyicinin, geliştiricinin ve diğer içerik oluşturucunun Mac Studio ve MacBook Pro gibi diğer cihazlara veya daha modüler masaüstü bilgisayarlara geçiş yaptığını bildiriyor. Kendisi de bunu gerçekleştirdiğini ifade etti.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
    Biden'ın başını belaya sokacak anket!  Aradaki fark genişliyor: Etkili bir başkan olmak için çok yaşlıyım Biden’ın başını belaya sokacak anket! Aradaki fark genişliyor: Etkili bir başkan olmak için çok yaşlıyım
Korkunç kaza!  Kafa kafaya çarpıştılar: Ölü ve yaralılar olduKorkunç kaza! Kafa kafaya çarpıştılar: Ölü ve yaralılar oldu
"Özel kazanırsa mesleği bırakacağım" Dedi!  Aktif gazeteciliği bırakıp isim vermeden Altaylı'yı hedef aldı.“Er kazanırsa mesleği bırakacağım” dedi! Aktif gazeteciliği bırakıp isim vermeden Altaylı’yı hedef aldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku