Pazartesi, Temmuz 22

Borussia Dortmund resmen açıkladı! Yeni teknik direktör Nuri ŞahinAlmanya Bundesliga

Alman devi Borussia Dortmund, yaptığı açıklamada teknik direktörlüğe Nuri Şahin’in atandığını duyurdu.

“BENİM İÇİN ONURDUR”

İmzanın ardından konuşan Şahin, “Borussia Dortmund’un teknik direktörü olmak benim için büyük bir onur. Kulüpte görev alan herkese bana duydukları güvenden dolayı teşekkür ediyorum. BVB’deki görevimiz İlk günden itibaren başarımızı en üst düzeye çıkarmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.” “Bunu büyük bir tutkuyla yapacağız.” dedi.

“ÇOK MUTLUYUZ”

Ekran_1

Borussia Dortmund sportif genel müdürü Lars Ricken, yaptığı açıklamada, “Antrenörlük görevini Nuri Şahin gibi genç neslin temsilcisine devredebildiğimiz için çok mutluyuz. Kendisi son yıllarda antrenörlük kariyerine hazırlanıyor ve Yeni görevini büyük bir özveriyle yürütecek ve takımımızı büyütmeye devam edecek. Eski takım arkadaşlarımız Nuri’nin hem oyuncu hem de oyuncu olarak kulübü, kadroyu ve Dortmund DNA’sını çok iyi tanıması nedeniyle bizim için doğru teknik direktör olduğuna inanıyoruz. Hem oyuncu hem de antrenör yardımcısı olarak.” Dedi.

“Nuri’ye güvenimiz tam”

resim (2)

Borussia Dortmund sportif direktörü Sebastian Kehl: “Nuri Şahin, geçen sezon takımımızın UEFA Şampiyonlar Ligi finaline yükselmesine yardımcı oldu. Oyuncu ve yardımcı antrenör olarak edindiği deneyimlerden BVB’nin nasıl çalıştığını ve her şeyden önce başarının nasıl geldiğini biliyor. Doğal otoritesi ve yeteneği sayesinde uzmanlığıyla, iyi erişimle ekibimize çok yardımcı oluyor ve birlikte ne üzerinde çalışmamız gerektiğini biliyor.

Euro 2024 canlı sonuçları
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
EURO 2024 sonrası ayrılık!  Uğurcan Çakır...EURO 2024 sonrası ayrılık! Uğurcan Çakır…
Jose Mourinho'nun eski öğrencisinden flaş itiraf!Jose Mourinho’nun eski öğrencisinden flaş itiraf!
Almanlar duyurdu: Beşiktaş günü geldi!Almanlar duyurdu: Beşiktaş günü geldi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

okulturlari.org
Antalya Haber Sunucu
meritking