Pazar, Temmuz 14

Prime Video'da Neler Var?

The Horror of Dolores Roach S1

7 Temmuz 2023

Dolores Roach (Justina Machado), 16 yıllık haksız hapis cezasının ardından, kentsel dönüşümün hakim olduğu, yeniden yapılandırılmış Washington Heights’a geri döner. Tutkulu bir marihuana kullanıcısı olan eski dostu Luis ile yeniden bir araya gelen Dolores, Luis’in empanada dükkanının bodrum katına sığınır ve burada masöz olarak çalışmaya başlar. Ancak, olağanüstü masaj becerileriyle “Sihirli Eller” olarak tanınan becerikli Dolores’in, dönüştürülen Washington Heights’ta hissettiği güvenlik duygusu hızla tehlikeye girer ve zorlu koşullara dayanmak için daha önceden düşünülmemiş önlemlere başvurmak zorunda kalır. 

Washington Heights‘ta geçen dizi, romantizm, ihanet, kentsel dönüşümün etkileri ve rekabetçi bir ortamda hayatta kalma mücadelesinin karanlık ve çarpık bir şehirde geçen öyküsünü anlatırken, şehrin sakinlerine saygılarını sunar.

 

The Summer I Turned Pretty

14 Temmuz 2023 

Eskiden Cousins Beach’e dönmeyi sabırsızlıkla bekleyen Belly, şimdi Conrad ve Jeremiah’ın onun kalbini kazanmak için mücadele etmesi ve Susannah’nın kanserinin nüksetmesi nedeniyle yaz mevsiminin artık eskisi gibi olacağından emin değil. Beklenmedik bir ziyaretçi Susannah’nın çok sevdiği evinin geleceğini tehdit ettiğinde Belly ekibi toplamak ve bir yandan da kalbinin kime ait olduğuna kesin olarak karar vermek zorunda kalıyor.

 

Good Omens S2

28 Temmuz 2023 

Aslen Terry Pratchett ve Neil Gaiman’ın uluslararası çok satan romanına dayanan Good Omens 2, nadir kitap satıcısı olan titiz melek Aziraphale (Michael Sheen) ile hızlı yaşayan iblis Crowley (David Tennant) arasındaki tekinsiz dostluğa ışık tutmak için orijinal kitabın ötesine uzanan hikayelere yer veriyor. 

Başından beri dünyada bulunan ve kıyametin kopmasını engelleyen Aziraphale ve Crowley, Londra’nın Soho semtinde ölümlüler arasında rahat bir yaşam sürmeye alışmışken beklenmedik bir haberci onları şaşırtıcı bir gizemle baş başa bırakıyor. Crowley, baş meleğin neden kitapçıya geldiği konusunda temkinli davranırken Aziraphale, Gabriel’in durumunun ardındaki gizemi çözmeye çalışır. Ancak baş meleği hem cennetten hem de cehennemden saklamak, ikilinin hayatlarını beklenmedik şekillerde hızla alt üst eder. Bu gizemi çözmek ve bu süreçte cennet ve cehennemi engellemek için ikilinin bir mucizeden fazlasına ihtiyacı olacak; bir kez daha birbirlerine güvenmeleri gerekecek.

 

Shotgun Wedding

4 Ağustos 2023

Shotgun Wedding, Darcy (Jennifer Lopez) ve Tom’un (Josh Duhamel), düğünleri için sevimli fakat oldukça dik başlı ailelerini bir araya getirmesiyle başlar. Çiftin evliliğe dair korkuları yeterince büyük bir tehdit değilmiş gibi, bir de parti konuklarının rehin alınmasıyla yalnızca düğünleri değil, herkesin hayatı bir anda tehlikeye girer.  Darcy ve Tom’un, tabi eğer önce birbirlerini öldürmezlerse, sevdiklerini kurtarmak zorunda oldukları bu komik ve adrenalin yüklü macerada, “Ölüm Bizi Ayırana Kadar” sözü, yepyeni bir anlam kazanıyor.

 

Big Bang Theory

4 Ağustos 2023
 

MIT doktorası yapan iki üstün zekalı ev arkadaşı; deneysel fizikçi Leonard Hofstadter (Johnny Galecki) ve teorik fizikçi Sheldon Cooper’ın (Jim Parsons) hayatı, genç ve güzel garson Penny’nin (Kaley Christine Cuoco) karşı dairelerine taşınmasıyla tamamen değişir. Leonard, Sheldon ve tuhaf iş arkadaşları Howard Wolowitz ve Rajesh Koothrappali’nin bilime ve bilimkurguya olan ilgileri ve üstün zekaları, Penny’nin sosyal beceriyle yan yana gelince laboratuvar dışındaki hayata dair ne kadar az şey bildiklerini fark ederler.

 

Guy Ritchie’s The Covenant 

25 Ağustos 2023 

Afganistan’daki savaş sırasında yerli bir tercüman, zorlu ve yıpratıcı bir bölgede yaralı bir çavuşu taşımak için kendi hayatını tehlikeye atar.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponspor Bağlantılar: baraj doluluk oranları - izmir su kesintisi - Adana Demirspor - 2024 Yerel Seçimleri -
okulturlari.org
Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş