Pazartesi, Temmuz 22

Sunucu açık açık “Aldatıldığını söyleyen bir kadın var” diyerek mesajı okudu! Nihat Doğan önce güldü sonra…

Nihat Doğan geçtiğimiz yıllarda İranlı hayranı Arzu Doğan ile evlendi. Çift daha sonra oğulları Badıkan’ı kucaklarına aldı.

Bir buçuk yaşında oğulları olan çift, boşanma kararı aldı. Nihat Doğan’ın eşi, ayrılık nedeninin sadakatsizlik olduğunu öne sürdü.

İHANETİ PAYLAŞMAK EMİRDİR

Arzu Doğan neden ayrılma kararı aldıklarını sosyal medya hesabından şöyle anlattı:

“Evet arkadaşlar bu yüzden ayrıldık. 4 yıldır ilişkimiz vardı. 2 yıldır sevgiliydik, aile kurmak istiyorduk. Nihat Doğan hep çocuk istiyordu, sonra evlenmeye karar verdik. Ondan sonra da sevgili olduk. evlendik, birçok şey gün yüzüne çıkmaya başladı ve her şey ters gitmeye başladı. Sürekli ev kurmaya çalışıyordum. “Aldatıyordum ama bir süre sonra birçok şeyden şüphelenmeye başladım. Eşimin telefonunu kabul ettim ve araştırmaya başladım. Hiç beklemediğim şeyler gördüm ve bu ilişkiyi bitirmeye karar verdim.”

“ARZU BASKIN BİR KARAKTERDİR”

Arzu Doğan’ın bu açıklamalarının ardından Nihat Doğan, “Aramda Kalmasın” programına konuk oldu. Aldatma iddialarına ilişkin konuşan Doğan, böyle bir durumun söz konusu olmadığını, anlaşamadıkları için ayrıldıklarını söyledi.

5 doğumlu

Eşinin mesajını okuyan Müge Dağistanlı, açıkça şunları söyledi: “Aldatıldığını söyleyen bir kadın var.” Nihat Doğan önce güldü, ardından konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Bizimki aşk evliliğiydi. Kimse ayrılmak için evlenmez. Arzu’yu hala çok seviyorum. Ne bir kırgınlık ne de bir nefret var. Ama sevgili olunca başka bir şey oldu. Evlendiğimizde başka bir şey oldu. Başka bir şey oldu. Gerekirse hata veya kusur aramak Ben bir çocuğum ve asla annesini kıracak, üzecek, onu incitecek veya toplumdaki itibarını zedeleyecek sözler söylemem Arzu baskın bir karakter ve ben de baskın bir karakterim. Benim hatamdı. iki baskın karakterin çatışması vardı.

nihatdoğanson

Arzu benim için çok farklı bir kadın… Arzu’yla hayatımda ilk kez evlendim. Ve severek evlendim. “Aldatmadım ama Arzu’yla anlaşamadık.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
En son sürüm günün sırasıdır! En son sürüm günün sırasıdır! “Bu doğal değil”
Sahnede tarzına yorumlar yağdı! Sahnede tarzına yorumlar yağdı! “Kasık pantolonlarda trend var mı?”
Büyük bir rezidansta yaşıyor!  4+1 evini gezdi: Büyük bir rezidansta yaşıyor! 4+1 evini gezdi: “Manzara güzel ama…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

okulturlari.org
Antalya Haber Sunucu
meritking