Pazartesi, Temmuz 22

Tarlasında buldu: 20 yıl boyunca çekiç olarak kullandı! O nesne el bombası çıktı…

Çin’de inanılmaz bir olay yaşandı. 90 yaşındaki kadın, tarlasında bulduğu bir nesneyi 20 yıldır çekiç olarak kullanıyor. Ancak evine koşan işçiler bunun çekiç olmadığını anlayıp polise haber verince kadın şok oldu.

BİRÇOK FARKLI GÖREVDE KULLANILIYOR

Qin soyadlı kadın tarlasında “ahşap saplı tuhaf bir metal nesne” buldu. Bu nesneyi çekiç sanan ve çeşitli ev işlerinde kullanmaya başlayan Qin, bu aleti fındık kırmak, biber kırmak, çivi çakmak gibi çeşitli amaçlarla kullanmıştır.

YERLEBİR EDİLMİŞ

Mail.ru haberine göre bu nesnenin aslında bir el bombası olduğu ortaya çıktı ancak geçtiğimiz günlerde eski evini yıkan işçiler tarafından keşfedildi.

Polis hemen müdahale ederek bombayı ele geçirdi. Uzmanlar, bunun patlayıcı içeren Tip 67 el bombası olduğunu ve el bombasının güvenli bir şekilde imha edildiğini doğruladı.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Masaj salonunda kadına dehşet yaşattı! Masaj salonunda kadına dehşet yaşattı! “Seni Bergen’e benzeteceğim”
Bakan Yerlikaya duyurdu!  29 ilde FETÖ operasyonu: 108 kişi yakalandıBakan Yerlikaya duyurdu! 29 ilde FETÖ operasyonu: 108 kişi yakalandı
Cinayet mi, intihar mı?  Şüpheli ölümde ailenin isteğine ret! Cinayet mi, intihar mı? Şüpheli ölümde ailenin isteğine ret!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

okulturlari.org
Antalya Haber Sunucu
meritking